KAMA ul. Wólczyńska 208, 01-919 Warszawa
tel.: 22 817 95 55, 22 817 95 54, 22 462 32 68
Home O donicach Porady Inspiracje KONTAKT
  Katalog » Donice KAMA flower » Anakena » ANAKENA S Moje konto     
Kategorie
Informacje
Kontakt
Tel
22 817 95 55
Tel
22 817 95 54
Tel
22 462 32 68
Godziny działania sklepu
8:00 - 16:00
Informacje o produkcie
donica ANAKENA S
Cena produktu: 570,00 zł
Zamawiana ilość:  
donica ANAKENA S
Opis
Linki
Dostępne opcje

Wysokość donicy 45 cm, średnica 38 cm, pojemność donicy 30 litrów.
Opcjonalny wkład - średnica 22 cm, głębokość 18 cm, pojemność 5 litrów.


Donice KAMA flower przeznaczone są do użycia w pomieszczeniach oraz jako donice ogrodowe - nie ma żadnych ograniczeń w ich stosowaniu. Są całkowicie odporne na światło słoneczne, wodę, duży upał i silny mróz, a także spaliny, zanieczyszczenia powietrza oraz czynniki biologiczne. Nie ulegają gniciu, utlenianiu, odbarwieniu. Zachowają swój piękny wygląd przez wiele lat.

Rośliny można sadzić bezpośrednio w donicach lub też w dodatkowych wkładach.  Zastosowanie wkładów ułatwia pracę przy sadzeniu roślin oraz zmniejsza wagę donic z roślinami.

Dodatkowe kółka dostępne jako opcja umożliwiają swobodne przemieszczanie donic i bardzo ułatwiają sprzątanie pomieszczeń.

Rośliny mogą być podświetlane od dołu - seria Sunshine. Tworzy to w nocy niezwykłe efekty świetlne.

Wyjątkową ozdobą donic są kryształki firmy Swarovski - seria Diamond. Mocno oświetlone słońcem lub lampami skrzą się przepięknymi refleksami.

»Zadaj nam pytanie...
»Więcej informacji znajdziesz na stronie www produktu.


       

Rośliny można sadzić bezpośrednio w donicach lub też w dodatkowych wkładach. Zastosowanie wkładów ułatwia pracę przy sadzeniu roślin oraz zmniejsza zapotrzebowania na ziemię do kwiatów i tym samym znacznie obniża wagę donic z roślinami. Wielkość wkładów jest wystarczająca dla większości roślin.

  

Kółka bardzo ułatwiają przemieszczanie donic na równych nawierzchniach. Kółka umieszczone są we wnęce w dnie donicy i są praktycznie niewidoczne - wystają poza dno około 1 cm. Przy zastosowaniu kółek, rośliny należy zasadzić we wkładzie - chodzi o to, by donica nie była zbyt ciężka.
 

Do donic można zamówić podświetlenie roślin od dołu za pomocą energooszczędnych lampek LED. Daje to w nocy niesamowite efekty świetlne. Lampki zamontowane są w pobliżu otworu donicy. Zasilanie pobierane jest z sieci 230V (tylko do zastosowania wewnątrz pomieszczeń) albo z zestawu wymienialnych baterii lub akumulatorków.

        

Donice mogą być dodatkowo ozdobione za pomocą kryształków firmy Swarovski. Kryształki rzucają niezwykłe refleksy światła i skrzą się wspaniałymi odblaskami. Najpiękniej wyglądają oświetlone z góry mocnym źródłem światła. Kryształki mają średnicę około 10 mm i są wklejone bezpośrednio w donicę (Brillant Cut) lub są wcześniej oprawione w chromowany (Inlay Chrome) lub pozłacany (Inlay Gold) pierścień. Opcja obejmuje 12 sztuk kryształków (możliwe są też wersje zawierające 24 lub 36 sztuk - w razie zainteresowania prosimy o kontakt z biurem).

Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Ostatnio oglądane
donice KAMA

jakość premium

do wnętrz i ogrodów

ponadczasowy design

ekstremalna odporność

nowoczesne materiały

wiele kształtów i wzorów

duży wybór wielkości

dostępne w wielu kolorach


Powered © oscGold